Zielonka

Sex Randki Zielonka

Umawianie się na seks może być świetną zabawą. Ma również tendencję do dostarczania elementu ekscytacji do przyziemnych czynności życia codziennego. Ale randki nie tylko się zdarzają; są procesem, który wymaga czasu i wysiłku po obu stronach. I chociaż większość związków je ma, wiele osób nie. Poniżej znajduje się krótki przewodnik, w jaki sposób udać się na randki seksualne z partnerem.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wybranie najbardziej sprzyjającego środowiska na randkę. Oznacza to, że musisz upewnić się, że nie ma owadów ani innych stworzeń, które mogą zrujnować twoją randkę. Będziesz także chciał unikać miejsc, w których robi się zbyt gorąco lub sucho, ponieważ z pewnością zrujnuje to twój wieczór. Idealne miejsce na seks randkę powinno wynosić około 100 stopni Fahrenheita.

Sex oferty Zielonka

Ważne byłoby również, aby przybyć na czas na miejsce seksu. Wiele osób obawia się spotkania z kimś po raz pierwszy i nadmiernego upojenia alkoholowego. Z tych powodów zdecydowanie zalecamy przybycie 15 minut wcześniej. Przygotowanie się na randkę zwiększy Twoje szanse na sukces. Więc kiedy przyjedziesz, znajdź sobie chusteczki, aby wytrzeć czoło lub ślinę. Nie chcesz wyglądać jak chodzący głupiec!

Po przybyciu na randkę dobrym pomysłem byłoby zrobienie czegoś do jedzenia. Chociaż w okolicy jest wiele świetnych restauracji, prawda jest taka, że ​​nie znasz dobrze swojego partnera. Restauracja jest ogólnie bezpieczniejszą opcją niż bar. Poza tym jedzenie sprawi, że żołądek nie zacznie burczeć z bólu po jedzeniu, które właśnie zjadłeś. Jeśli twój partner jest mięsożercą, dobrym pomysłem byłoby zamówienie czegoś, co zawiera mięso, jak grillowany stek.

Sex ogłoszenia Zielonka

Następną wskazówką jest poznanie preferencji potencjalnego partnera, jeśli chodzi o seks. Czy uważają, że przypadkowy seks jest przyjemny? A może wolą bardziej wyszukaną grę wstępną? Te informacje dadzą ci wgląd w planowanie idealnej randki seksualnej.

Innym aspektem udanej randki seksualnej jest unikanie robienia rzeczy, które mogą zranić lub upokorzyć twoją randkę. Bez względu na to, jak kuszące może być zrobienie czegoś, o czym wiesz, że twój partner chce, powstrzymaj się od tego. Jeśli twój partner krzyczy lub śmieje się z ciebie za próbę przyjemności w intymny sposób, jest to zdecydowanie zły pomysł. Utrzymuj zdrowe życie seksualne, ucząc się, jak zadowolić partnera w „normalny” sposób.

Sex anonse Zielonka

Kiedy w końcu ustalisz miejsce i czas na randkę, nadszedł czas, aby rozpocząć rozmowę. Jeśli oboje jesteście zdenerwowani, to prawdopodobnie nie pójdzie tak dobrze. Jeśli jednak jesteście ze sobą otwarci i wygodni, powinno to wystartować bez żadnych problemów. Zapytaj swoją randkę, co myślą o tym miejscu i dowiedz się, czy jest coś jeszcze, co Twój partner chciałby zrobić. Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą do omówienia podczas planowania seksu jest to, jak dobrze czujecie się ze sobą.

Randki seksualne mogą być niezwykle zabawne. Pozwala odkrywać swoje fantazje, poznawać nowych ludzi, a także poznawać inną osobę w bardziej fizyczny sposób. Jeśli jednak nie zajmiesz się niektórymi aspektami, twoja randka może skończyć się katastrofą. Na przykład nigdy nie planuj uprawiania seksu w godzinach pracy lub po godzinach, ponieważ może to narazić was oboje na niebezpieczeństwo. Miej na uwadze swoje bezpieczeństwo i ciesz się randką!