Sex Randki Ząbki

Trener seksualny może ci powiedzieć, że randki seksualne to tylko strata cennego czasu. Ale czy to prawda? Czy kiedykolwiek próbowałeś zaplanować seks, ale nigdy nie miałeś okazji, ponieważ zawsze byłeś na zaplanowanej randce? Jeśli tak, oto dlaczego nie jest to dobry pomysł.

Po pierwsze, planując seks, wmawiasz sobie, że nie myślisz racjonalnie. Mówisz do siebie „Nie mam czasu na myślenie o seksie w tej chwili” i jest to z pewnością oznaka niskiego poziomu motywacji w tobie. To nie jest sposób na odniesienie sukcesu w czymkolwiek. Kiedy coś planujesz, nie możesz się doczekać i nie szukać następnej najlepszej alternatywy. A kiedy szukasz następnej najlepszej alternatywy, zwykle wypalasz się, zanim będziesz miał szansę wypróbować to, co naprawdę chcesz wypróbować.

Sex oferty Ząbki

Seks nie działa jak praca. Nawiązanie relacji seksualnej zajmuje dużo czasu i energii, a kiedy już się w nią zaangażujesz, staje się to poważnym zobowiązaniem. Nie warto stawiać szczęścia fizycznego ponad szczęściem emocjonalnym.

Możesz próbować argumentować, że randki seksualne tak naprawdę nie wymagają od Ciebie dużego nakładu pracy. Nie musisz się o nic martwić, prawda? Źle! Planując seks, wmawiasz sobie, że musisz znaleźć najlepszą alternatywę dla zakochania się i uzyskać możliwość poznania różnych doświadczeń seksualnych i tego, jak sprawić przyjemność kobietom w łóżku.

Sex ogłoszenia Ząbki

Kobiety muszą wiedzieć, że zawsze mogą na Ciebie liczyć. Najlepszym sposobem na uszczęśliwienie kobiet w łóżku jest poświęcenie jej dużo uwagi, serdecznej rozmowy i spędzenie z nią czasu sam na sam. Musi wiedzieć, że jesteś jej oddany, że jej pragniesz i że możesz spełnić każdą jej fantazję, bez względu na to, co wtedy czujesz. Uprawiając seks, komunikujesz te uczucia i dajesz jej sposób na uwolnienie się od stresu i zbudowanie intymności. Decydując się na zaplanowanie seksu, pokazujesz swoje zaangażowanie wobec niej i dla siebie.

Jeśli jesteś z grupą kobiet, powiedz im, ile masz czasu na seks i która data byłaby dla Ciebie najlepsza, aby go wypróbować. Niektórym kobietom może wręcz podniecać fakt, że masz dla nich ograniczony czas. Daje im znać, że nie są jedynymi, których chcesz. Pokazuje im również, że jesteś wystarczająco samoświadomy, aby zdać sobie sprawę, że istnieje możliwość, że w dany wieczór możesz spotkać inną kobietę, na którą czekałeś z tą konkretną osobą. Nie możesz im powiedzieć zbyt wiele, ponieważ może to stać się zbyt osobiste, jeśli powiesz niewłaściwe rzeczy. Możesz jednak dać im do zrozumienia, że ​​masz dużo seksu w swoim kalendarzu i prawdopodobnie będziesz gotowy na seks w tym czasie.

Sex anonse Ząbki

Kiedy mówisz grupom kobiet o swojej dyspozycyjności, upewnij się, że nie tylko mówisz im, że jesteś dostępny przez cały czas, ale mówisz im o tym szczegółowo. Powiedz im też, co lubisz robić, gdy z nimi przebywasz i jak bardzo lubisz grę wstępną i seks oralny. Nie musisz podawać im szczegółów, które chcą usłyszeć tylko po to, żeby się wylizać. Ale jeśli przekażesz im wystarczająco dużo informacji, pomoże im to zdecydować, czy chcieliby znowu się z tobą spotkać, czy nie.

Wiele kobiet chce poznać wielkie sekrety mężczyzn, których kochają kobiety. Więc kiedy wychodzisz z kimś, powinieneś dać mu do zrozumienia, że ​​masz wielki apetyt na seks i chcesz zaspokoić tę potrzebę. To pozwala im wiedzieć, że mogą przyłączyć się do Ciebie w poszukiwaniu seksapilu i wiedzieć, że poświęcasz im całą ich uwagę. Jeśli podejmiesz takie podejście, zauważysz, że Twój wskaźnik sukcesu z kobietami dramatycznie rośnie. Nie tylko poczują się z tobą bardziej komfortowo, ale także dowiesz się, że twoje życie seksualne poprawia się i ogólnie będziesz szczęśliwszy.