Wołomin

Sex Randki Wołomin

Randki seksualne to świetny sposób na urozmaicenie relacji. Mogą być również wspaniałym sposobem na rozpoczęcie ekscytującego nowego związku lub cofnięcie zegarów, jeśli twój obecny związek jest nieaktualny i przewidywalny. Ale jak zaplanować seks z kimś „wyjątkowym”? A co ważniejsze, jak upewnić się, że odniósł sukces? Planując randki seksualne, należy przestrzegać kilku podstawowych zasad.

Po pierwsze, ważne jest, aby powiedzieć sobie, że sukces w planowaniu seksu będzie w dużej mierze zależał od tego, jak dobrze znasz swojego partnera. Nie planuj specjalnej daty tylko na jej urodziny. Jeśli to zrobisz, prawdopodobnie skończy się rozczarowaniem, że randka nie przypada w jej urodziny. Nie umawiaj się też na randkę tuż przed owulacją. Nie doceni dodatkowego nacisku, jaki na nią wywierasz, i może czuć się zlekceważona lub obrażona. Możesz też poczuć do niej urazę!

Sex oferty Wołomin

Następnie będziesz chciał powiedzieć sobie, że będziesz musiał jasno komunikować się ze swoim partnerem. Daj jej przestrzeń, której potrzebuje, aby oczyścić jej głowę ze wszystkich zadań związanych z planowaniem i stresem (praca, dzieci itp.) I daj jej czas na relaks. Ułatwi jej to relaks i przygotowanie się na samą randkę.

Kolejną ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że randki seksualne nie powinny dotyczyć Ciebie! Powinna to być otwarta dyskusja między wami. Komunikacja jest tutaj kluczowa: powiedz jej, czego oczekujesz od randki, co Cię kręci i daj jej znać, czy czuje się komfortowo w określonych pozycjach lub czynnościach. Powiedz jej też, co myślisz o pewnych rzeczach, którymi może się denerwować. Te rozmowy pomogą wam obojgu dowiedzieć się, co jest dla niej najlepsze, a co nie.

Sex ogłoszenia Wołomin

Jednym z największych błędów popełnianych podczas seksu jest to, że zbytnio angażują się w kontakt ze swoim partnerem. Zwykle dzieje się tak, gdy jedna osoba chce seksu, a druga nie jest jeszcze na to gotowa. Zrób to powoli i pozwól, aby randka stała się związkiem samym w sobie. Jeśli czuje, że jest gotowa do seksu, niech to będzie centralny punkt randki i możesz przejść do innych dziedzin.

Będziesz także chciał być szczery co do tego, co myślisz o seksie, więc nie próbuj podniecać swojego partnera, mówiąc jej, że to będzie dobra noc. To tylko sprawi, że sytuacja będzie niezręczna, więc trzymaj się faktów. W rzeczywistości podziel się z nią dokładnie tym, co Cię kręci w seksie. Dzięki temu łatwiej będzie wymyślić coś ciekawego do wspólnego zrobienia, co wywoła uśmiech na jej twarzy. Na przykład możesz porozmawiać o tym, kiedy ostatnio oboje uprawialiście seks i jak bardzo Ci się podobało, lub podzielić się z nią, jakie rodzaje pozycji seksualnych Cię podniecają.

Sex anonse Wołomin

Niektórzy ludzie mają świetne historie erotyczne podczas randek, które są bardziej zawstydzające niż zabawne. W porządku, jeśli tego chcesz. Ważne jest, aby opowiadać samo-deprecjonujące historie, aby randki seksualne były ekscytujące. Powiedz jej, że miałeś swój pierwszy wspólny orgazm w ustalonym dniu, a potem, jak to było, gdy twój partner dochodził tak szybko, jak uprawiałeś seks w sąsiednim pokoju.

Seks ma być przyjemny i intymny, więc nie pozwól, aby stał się obowiązkiem. Możesz pomyśleć, że jesteś ponad głową, jeśli chodzi o seks, ale to naprawdę świetny czas, aby poszerzyć swoje horyzonty seksualne i poznać kogoś, kogo możesz lubić o wiele bardziej niż swojego obecnego partnera. Pamiętaj, że seks ma być zabawny i ekscytujący, a jeśli stanie się przyziemny i nudny, nie będzie już zabawny. Stracisz podekscytowanie, a to wpłynie na wspólne randki. Niech seks będzie zabawny i ekscytujący.