Sex Randki Wodzisław Śląski

W ramach coachingu często uczę, jak opowiadać sobie o swoim życiu seksualnym. Często są to bardzo niejasni lub niechętni uczestnicy. Kiedy po raz pierwszy pytam ich, czy kiedykolwiek uprawiali seks, odpowiadają negatywnie. Mówią mi, co chcę usłyszeć, ale nie zdają sobie sprawy z tego, że kiedy planują seks, są tak samo otwarci na oszukiwanie partnera, jak oszust.

„Planista” w planowaniu seksu to osoba planująca seks lub artysta podrywający. „Oszust” ma wyraźną przewagę nad nie-oszustem w tym sensie, że ma więcej niż jedną opcję. Na przykład ktoś może być spontaniczny i umówić się na randkę z kimś zupełnie przypadkowym. Jednak osoba, która nie oszukuje, ma tylko jedną opcję: przyjąć datę, którą przyjmuje oszust. Spontaniczność planowania daje oszustowi większą elastyczność i możliwości oraz sprawia, że ​​jest on mniej podatny na podejście „osadzone w kamieniu”, które wiele osób ma wobec seksu.

Sex oferty Wodzisław Śląski

Ale co ważniejsze, ludzie nie zdają sobie sprawy, że spontaniczność jest problemem, ponieważ jest to znak, że dana osoba nie panuje nad sytuacją. Innymi słowy, spontaniczność pozwala drugiej osobie nadawać tempo relacji. To uwalnia osobę, która chce seksu, od martwienia się o to, czy będzie miała szansę zadowolić drugą osobę. Kiedy mówisz sobie, że jutro będziesz uprawiać seks ze swoim partnerem, pokazuje to partnerowi, że kontrolujesz sytuację i jesteś w stanie zaplanować seks zgodnie z tym.

Niestety, ta elastyczność i wolność pozwalają również drugiej osobie przejąć kontrolę nad tym, jak spontaniczny jesteś. Widzisz, dzięki serwisom randkowym druga osoba może używać randek seksualnych, aby poczuć się winnym z powodu tego, jak się czujesz i abyś zachowywał się w nietypowy sposób. Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że to nie jest taka wielka sprawa. W końcu to nie tak, że zapraszają cię na kolejkę quiche w miejscowym wodopoju. Jednak członkostwo w jednym serwisie randkowym może mieć wiele konsekwencji.

Sex ogłoszenia Wodzisław Śląski

Na przykład członkostwo w pojedynczym serwisie randkowym może służyć jako sposób na uniknięcie „niezdrowych” zachowań, takich jak nadmierne picie, palenie lub przejadanie się. Krótko mówiąc, może to być idealne miejsce, aby uniknąć problemów zdrowotnych podczas swoich seksualnych eskapad. To miecz obosieczny, ale należy wziąć pod uwagę, że istnieje pewna szansa, że ​​podczas seksu wystąpią u Ciebie niezdrowe zachowania, więc randka online jest prawdopodobnie znacznie wygodniejsza niż faktyczne umawianie się na randkę w restauracji!

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że randki seksualne zwykle nie zapewniają drugiej osobie komfortu. Nierzadko zdarza się, że ludzie, którzy mają zły dzień, są nadmiernie podekscytowani seksem, a następnie muszą odrzucić tę konkretną randkę, ponieważ jest to niewygodne. Ale kiedy masz randkę z kimś, kto jest naprawdę wyjątkowy, może zechcieć zrobić wyjątek w twojej sytuacji.

Sex anonse Wodzisław Śląski

Seks to naturalne pragnienie, które niektórzy ludzie mają w swoich ciałach. Nie ma w tym nic złego. Twój partner może dzielić z tobą te pragnienia lub może chcieć zainicjować seks bez żadnej słownej zachęty z twojej strony. Jeśli tak jest, to całkowicie dopuszczalne jest pozwolenie im doświadczyć tego bez narzekania lub nadmiernego zdenerwowania z tego powodu.

Pamiętaj, że randki seksualne mają na celu jedynie poznanie się Ciebie i Twojego partnera. Wykorzystaj ten czas, aby poznać się nawzajem bez martwienia się, że sprawy staną się niezręczne. Może się nawet okazać, że po pewnym czasie na seks randce jesteś gotowa na bardziej swobodne randkowanie. W każdym razie jest to wielka zaleta internetowych serwisów randkowych: możliwość poznawania ludzi bez konieczności spędzania czasu osobiście.