Strzegom

Sex Randki Strzegom

Randki seksualne zajmują szczególne miejsce w umyśle trenera seksualnego. Chodzi o to, aby klient, który ma ochotę na seks, mógł sobie wmówić, że to się dzieje. Jeśli nie może, magia planowania seksu zostaje utracona. Istnieje kilka sposobów na utrzymanie tej magii przy życiu, z których jednym jest planowanie randek seksualnych. Porozmawiam o tym, jak możesz wykorzystać randki seksualne z klientami, aby planowanie seksu było łatwiejsze i skuteczniejsze.

Aby być skutecznym trenerem seksualnym, musisz być w stanie powiedzieć klientowi, że jest seksualnie dostępny. To bardzo ważna cecha dobrego trenera seksualnego, ponieważ pozwala pomóc klientowi w ustaleniu jego przyszłości. Mówisz sobie, dostarczając wskazówek, takich jak: planowanie, dostępność, komunikacja, intymność i podekscytowanie. Wszystkie te aspekty są związane z planowaniem seksu.

Sex oferty Strzegom

Pierwszym krokiem w planowaniu seksu jest ustalenie, kiedy jest najlepszy czas zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Czy jest dostępna w określonym czasie? Czy jest dostępna w określony dzień tygodnia? Jeśli znasz odpowiedź na wszystkie te pytania, możesz wyeliminować takie rzeczy, jak niewygodne daty lub miejsca, w których ma „zakaz”.

Po ustaleniu, kiedy jest najlepszy czas, musisz znaleźć kogoś, kto będzie pasował do Twojego klienta. Niektóre osoby mogą poczuć się urażone, jeśli zaproponujesz konkretną randkę. Więc jeśli planujesz z kimś seks randkę i zdarzy się, że ma ona zdecydowaną opinię przeciwko temu, prawdopodobnie nie dostaniesz drugiej randki. Jeśli nie masz nic przeciwko przeciwstawieniu się ich wyrażonej opinii, wszystko będzie dobrze.

Sex ogłoszenia Strzegom

Innym aspektem, który będzie zależał od konkretnego klienta, jest to, co robisz, gdy już go „rozgrzejesz”. Będziesz chciał zachować trochę tajemnicy o sobie, aby ułatwić potencjalnemu partnerowi zorientowanie się, że nie jesteś tylko kolejnym facetem szukającym ładnej twarzy. To błąd, który popełnia większość facetów, mówiąc jej za dużo o sobie, a następnie pozostawiając jej zaciągnięcie ostatniej kurtyny. Zapominają, że też mają uczucia! (A jeśli masz szczęście, podnieci ją twoja nieśmiałość i nie będziesz o tym myśleć).

Zanim zaczniesz myśleć o umówieniu się na seks, zechcesz ustalić podstawowe zasady. Czy chcesz, aby był swobodny i podobny do randki, czy może być bardziej romantyczny? Będzie to temat do rozmowy dla Twojej partnerki, dopóki nie poczuje się z Tobą komfortowo. Nie bierz tego za pewnik, ponieważ odegra kluczową rolę w tym, jak będziesz postępować z seksem.

Sex anonse Strzegom

Aby zabawa była kontynuowana, zaplanuj kilka randek seksualnych. Będziesz zaskoczony, jak szybko leci czas, jeśli umówisz jedną lub dwie randki, a potem „zwolnisz”, gdy masz kolejną zaplanowaną na później. Seks randka powinna być po prostu ekscytującym nowym sposobem na zobaczenie się.

Oczywiście seks to tylko jeden aspekt związku. Nie oznacza to, że nie powinieneś badać innych – w tym rodzaju twojego związku – przed rozpoczęciem seksu. Warto zobaczyć, jak ty i twój partner współdziałacie i co ją podnieca. Będą to istotne informacje, które warto wiedzieć, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się pójść dalej.

Wreszcie pojawia się pytanie, co zrobić z jedzeniem i napojami. Seks nie oznacza śniadania w łóżku. Nie oznacza to również, że Ty i Twoja randka możecie napić się drinka pod koniec randki. Jeśli chcesz zapewnić sobie jak najprzyjemniejszą randkę seksualną, zaplanuj z wyprzedzeniem kilka interesujących zajęć, które uzupełnią to, co Ty i Twoja randka zdecydujecie się zrobić podczas rzeczywistej randki.

Planowanie randek może wydawać się kłopotliwe, ale pamiętaj, że ich celem jest dodanie podniecenia. Jeśli masz tylko noc, to nie jest ekscytujące. Dlaczego nie trochę urozmaicić? Zaplanuj noc na randkę z seksem, która obejmuje zabawne zajęcia? Pomoże to upewnić się, że randka seksualna to coś więcej niż tylko podstawy.

Celem randek seksualnych jest znalezienie nowych sposobów na urozmaicenie. Nie ma nic złego w długich spacerach po parku, długich rozmowach przy kolacji przy świecach, a nawet w czymś tak prostym jak intymna lekcja tańca. Wszystkie te rzeczy mogą prowadzić do nowych uczuć do siebie nawzajem. Jeśli nie czujesz związku na pierwszych kilku randkach, próbuj dalej nowych rzeczy. Może się okazać, że chodzenie na bieżni prowadzi do namiętnego seksu na jedną z randek lub że długi, ekscytujący film naprawdę cię nakręca. Bez względu na to, co robisz, pamiętaj, że seks nie musi być skomplikowany ani pośpieszny.