Sex Randki Chodzież

Jestem więc trenerem seksu i już obejrzałem ten scenariusz. Niektóre pary idą na seks randkę i kończy się to źle. W końcu kłócą się o to, obwiniają się za seks randkę, obwiniają się nawzajem za zły seks, który uprawiali, i sprawy stają się zjadliwe. Zwykle dzieje się tak, ponieważ nie ma ustalonych ram czasowych, w których pary powinny planować seks. Kiedy tak się dzieje, ludzie zwykle obwiniają randkę, a nie związek.

Wszystkie te sytuacje zdarzają się, ponieważ ludzie nie ustalają z góry jakichś zasad dotyczących randek seksualnych. Mówi sobie o stanie twojego związku, że wybierasz przypadkowe randki. Jeśli nie powiesz sobie z wyprzedzeniem, co jest do zaakceptowania, a co nie, bardzo łatwo będzie o tym powiedzieć, gdy nadejdzie czas na zaplanowanie seksu. Prowadzi to również do urazy i braku zaufania do twojego związku.

Sex oferty Chodzież

Pierwszym krokiem w uniknięciu tego problemu jest uczciwe i realistyczne podejście do seksu w związkach. Kobiety nie potrafią czytać w myślach, więc to od Ciebie zależy, czy opowiesz jej o swoich zamiarach i tym, czego oboje chcecie poza randką. Nie bierz jej za pewnik. Czytaj dobrze swoją kobietę, aby miała poczucie, że możesz być z nią elastyczny. Elastyczny mężczyzna w łóżku to szczęśliwy człowiek.

Nie przedstawiaj wszystkich swoich oczekiwań co do seksu, zanim jeszcze odbędzie się randka. Musisz dać jej swobodę zadawania pytań lub mówienia o jej własnych zainteresowaniach, tak jak można by oczekiwać od każdego przyjaciela. Wiele kobiet lubi słyszeć, że mężczyźni nie zawsze kontrolują swoje libido.

Sex ogłoszenia Chodzież

Innym problemem związanym z planowanymi randkami jest to, że kobiety często zbyt mocno starają się zadowolić. Mężczyźni mogą być przez to zirytowani, a także sfrustrowani. Mogą nawet działać później w złości i potrzebie. Zwykle skutkuje to większym odrzuceniem. Więc jeśli wychodzisz z kobietą na seks randkę, zachowaj trochę humoru i bądź cierpliwy.

Seks nie zawsze oznacza to samo dla każdego. Czasami oznacza to masaż całego ciała, a czasami nic nie znaczy. Zawsze szanuj życzenia kobiety, jeśli chodzi o seks. W końcu to jej życie i jej wybór.

Sex anonse Chodzież

Kiedy uprawiasz seks na randce, poświęć trochę czasu, aby o tym porozmawiać później. Pomoże jej to przypomnieć sobie, dlaczego dobrze było cię tam mieć i co to oznaczało. Możesz także odkryć w sobie coś, czego wcześniej nie wiedziałeś. Kobiety to bardzo ciekawe stworzenia. Jeśli nie będziesz uważać, przegapisz wiele interesujących rozmów.

Seks na randkach może być zabawny, ekscytujący, a nawet erotyczny. Jeśli dasz radę, wyjdź ponownie i tym razem idź na całość. Większość kobiet chce wyjść za mąż i mieć dzieci. Uprawiając seks na randce, dasz jej najlepszy sposób na osiągnięcie tego. Jeśli nigdy nie uprawiałeś seksu, to randka jest przeżyciem, którego nie chcesz przegapić.

Są kobiety, które po prostu uwielbiają grać w gry, jeśli chodzi o seks. Mają tendencję do myślenia, że ​​jeśli nauczą się kilku wskazówek i sztuczek, to w rzeczywistości mogą położyć mężczyzn na łóżku, używając rzeczy, które uważają za zabawne lub atrakcyjne. To nie o to chodzi. Jeśli uprawiałeś seks na randce, prawdopodobnie już wiesz, jak podniecić kobietę i jakie rzeczy lubi słyszeć lub widzieć.

Nawet jeśli to ona może zapraszać ludzi na seks, nadal ważne jest, aby zachować odpowiednią perspektywę. Nie zachowuj się jak kretyn. Zachowaj profesjonalne zachowanie. Nie musisz jej imponować swoimi umiejętnościami w łóżku. Po prostu bądź sobą, a ona będzie z tego zadowolona.

Kolejną wskazówką jest sprowadzenie jak największej liczby kobiet. Niektórzy mężczyźni nie są zbyt dobrzy w podrywaniu kobiet lub stawianiu ich na nogi. Powinieneś przyprowadzić jak najwięcej kobiet, aby zwiększyć szanse, że coś dobrego wydarzy się między wami. To na pewno ją podnieci i sprawi, że będzie cię chciała.

Ważne jest również, aby dobrze się bawić na randce. Nie martw się o to, co myślą o tobie inne kobiety ani co myślą o tobie inni mężczyźni. Pamiętaj tylko, że to ma być zabawne doświadczenie, a ty ją podniecisz bez względu na wszystko.