Sex Randki Busko-Zdrój

Jeśli jesteś samotnym facetem, który szuka sposobu, by zaskoczyć żonę lub dziewczynę podczas następnego romantycznego wypadu, rozważ skorzystanie z randek seksualnych, aby odegrać farsę. Jeśli chodzi o romantyczne wypady, ten jest łatwy, ponieważ możesz zarówno przygotować, jak i wykonać plan z wyprzedzeniem. Innymi słowy, naprawdę nie potrzebujesz niczego więcej niż przyjemnego pokoju hotelowego, lekkich przekąsek i prywatnej łazienki. Oto jak to działa.

Najpierw omówmy, jak ten rodzaj randki może działać dla twojej żony. To świetny sposób, aby skłonić ją do myślenia o seksie (zwłaszcza jeśli sprawisz mu niespodziankę), ponieważ wprowadzisz ją w coś nowego, co prawdopodobnie uzna za ekscytujące i nowe. To sprawi, że będzie chętna na randkę z tobą, nawet jeśli nie jest w 100% pewna, że ​​chce uprawiać seks.

Sex oferty Busko-Zdrój

Skoro już omówiliśmy, jak może działać randka seksualna, jak z niej korzystasz? Musisz ustawić jeden z dwutygodniowym wyprzedzeniem, w piątek lub sobotę wieczorem. Jeśli to możliwe, zaplanuj to na sobotni wieczór, aby żona mogła być w pracy w poniedziałek rano. Idealnie byłoby również, gdyby randka odbyła się pewnego wieczoru po powrocie z pracy. Dzięki temu będzie bardzo podekscytowana przeżyciem tego dnia.

Ponadto po ustaleniu daty nie mów swojej żonie nic o tym, co będziesz robić. Niech sobie wyobraża, że ​​wychodzisz z nią na „tylko randki”, chociaż możesz jej o tym powiedzieć pośrednio poprzez niektóre zaszyfrowane wiadomości. Na przykład nie mów jej, że idziesz na obiad, ale zamiast tego zasugeruj, że będziesz musiał zagrać w kręgle. Podobnie, nie mów jej, że będziesz się „trochę zabawić” z góry, ale zamiast tego po prostu zasugeruj, żebyś wybrał się dwie głowy do jej domu na imprezę „tylko dla dziewcząt”. Twoja żona będzie zaskoczona, że ​​przypomniałeś sobie jej urodziny i prawdopodobnie z przyjemnością do Ciebie dołączy.

Sex ogłoszenia Busko-Zdrój

Kiedy jesteście w domu, ubierzcie się swobodnie, ale seksownie. Ładna jedwabna koszula to zawsze dobry wybór i warto zabrać ze sobą kilka butelek wina. Ponieważ nie będziesz uprawiać seksu na randce, przynieś przekąski i butelkę kolonii lub perfum, aby dać żonie odrobinę zapachu na wieczór. Pamiętaj, aby powiedzieć jej, gdzie będziesz, a jeśli masz miejsce w domu, w którym możesz wyjść z domu bez wzbudzania podejrzeń, umieść znak na drzwiach, informujący ją, że tam będziesz. Możesz również zrobić kilka kopii wskazówek dotyczących pokoju, aby były pod ręką.

Kiedy w końcu usiądziesz na randkę z żoną, zacznij od skupienia się na jej upodobaniach i antypatiach, a także fizycznych cechach, które ją podniecają. Możesz nawet zacząć rozmowę o tym, co Cię kręci podczas seksu. Ważne jest, aby poinformować swoją partnerkę, co Cię kręci, aby mogła umówić się z Tobą na seks, który zadowoli Was oboje.

Sex anonse Busko-Zdrój

Bądź hojny w tym, o co ją prosisz podczas seksu. Zapytaj ją, czy chce zabrać jednego z twoich przyjaciół na kolację, czy też zapłacić za film z chłopakami. Kobiety uwielbiają być rozpieszczane i jest to jeden z najlepszych sposobów, aby poczuć się wyjątkowo na randce. Większość kobiet skorzysta z okazji, aby przespać się z więcej niż jednym mężczyzną i nie powinno się tego odkładać na ostatnią chwilę. Jeśli jest zadowolona z jednego faceta, jest szansa, że ​​będzie otwarta na seks z każdym, kto poprosi o przybycie na przejażdżkę.

Randki seksualne to świetny sposób, aby pokazać ukochanym kobietom, że chcesz spędzić z nimi czas. Najważniejsze jest to, żebyś się relaksował i bawił przez cały dzień – a potem powoli i spokojnie. Nie ma nic bardziej zawstydzającego niż próba nakłonienia kobiety do snu na randce, więc upewnij się, że nie robisz nic zbyt odważnego lub szalonego.