Bieruń

Sex Randki Bieruń

Prawdopodobnie słyszałeś rozmowę o znaczeniu planowania randek seksualnych. To randki przeznaczone wyłącznie do seksu: bez obiadu, bez kina, a nawet spaceru po oceanie. Zazwyczaj są one planowane przez pary, które chcą nawiązać ze sobą związek i stworzyć zabawne środowisko, w którym pożądany jest seks. Prawdopodobnie słyszałeś również rozmowę o tym, jak nie powinieneś uprawiać seksu w tym czasie, ale jak bardzo możesz się mylić? Prawda jest taka, że ​​powinieneś uprawiać seks na randce i jest wiele powodów. W tym artykule powiem ci, dlaczego i jak.

Na początku randki seksualne miały na celu pomóc parom w nawiązaniu fizycznego związku bez niczego innego. Wtedy pomysł przypadkowego seksu był niespotykany, więc pary używały seksu jako „testu”, aby sprawdzić, czy są dla siebie przeznaczone. Seks był ostatecznym sposobem określenia, czy będziesz dobrym towarzystwem, czy nie.

Sex oferty Bieruń

Biorąc to wszystko pod uwagę, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że randki seksualne to nie tylko seks. Po pierwsze, seks i romans to dwie różne koncepcje i dlatego nie należy ich łączyć. Jest to związek zbudowany na dwóch różnych koncepcjach: seksie i towarzystwie. Kiedy jesteś podekscytowany pierwszą randką, masz tendencję do zbytniego skupiania się na aspekcie seksualnym. Ostatnią rzeczą, którą musisz zrobić, jest skupienie się na tym, a nie na towarzystwie, które zbuduje twój związek.

To powiedziawszy, nie oznacza to, że nie powinieneś planować randek. Uprawianie seksu ma wiele zalet i zdecydowanie powinieneś z nich korzystać, jeśli to możliwe. Po pierwsze, randki seksualne pozwalają ci odkrywać swoje fizyczne doznania i dają ci trochę czasu na skupienie się na sobie. Daje ci również szansę na rozwinięcie więzi emocjonalnej między sobą.

Sex ogłoszenia Bieruń

Ponadto randki seksualne dają Ci możliwość wyrażenia swojej seksualności i przedyskutowania opinii na temat seksu w miejscu publicznym. Jeśli nie czujesz się komfortowo, rozmawiając o tych sprawach w barze lub klubie, dlaczego nie spróbować mieć tego w domu? Jeśli jest jedno miejsce, w którym czujesz się absolutnie komfortowo, jest to w domu z wami obojgiem. Nie ma powodu, dla którego nie możesz tu odbyć prywatnej rozmowy o niczym, co jest seksualne lub intymne.

Wreszcie, randki seksualne dają szansę spędzenia więcej czasu razem i stworzenia silniejszej więzi między wami. Możecie eksplorować nawzajem ciała i dowiedzieć się więcej o sobie. Możesz także dzielić się fantazjami, których możesz nie być świadomy. Mogą pomóc ci rozwijać się jako para i pchnąć sprawy do przodu w kierunku udanego związku.

Sex anonse Bieruń

Oczywiście randki nie są dla wszystkich. Jeśli czujesz się nieswojo podczas seksu, prawdopodobnie nie chcesz iść tą drogą. Jeśli jednak pociąga Cię jakaś konkretna osoba lub nie chcesz się z kimś umawiać, ponieważ nie czuje się komfortowo w seksie, to randka seksualna jest opcją, którą powinieneś zbadać. Pamiętaj, że nie musi to dotyczyć kogoś, kogo widziałeś tylko online. Jeśli chcesz poszerzyć swoje horyzonty seksualne, rozważ wizytę w lokalnym sklepie dla dorosłych lub noc w lokalnym klubie.

Randki seksualne są zdecydowanie realną opcją dla większości ludzi. Chociaż może to nie być coś, co kiedykolwiek chciałbyś podążać z osobą, którą ledwo znasz, jest to świetny sposób, aby dać sobie okazję poznać kogoś nowego. Jednocześnie może również poszerzyć twoje horyzonty seksualne, dzięki czemu nigdy nie znudzisz się seksem, który uprawiałeś. W końcu nie ma nic złego w poszerzaniu swoich horyzontów seksualnych od czasu do czasu.