01-07-2017 · brak komentarzy · 85 wyświetleń

PORSCHE WPROWADZA NOWY AKTYWNY DYFUZOR7

Porsche to bardzo znana marka pojazdów słynąca z dynamicznych samochodów. Warto dodać, że producent stale udoskonala swoje projekty. Ostatnio zdecydowano się na poprawę aerodynamiki aut poprzez wprowadzenie aktywnego dyfuzora.

W Stanach Zjednoczonych opublikowano rysunek patentowy nowego dyfuzora wyposażonego w specjalną ruchomą klapkę sterowaną przy wykorzystaniu silników aerodynamicznych. Taka klapa po wysunięciu przedłuża podwozie i dzięki temu powietrze pod pojazdem działa w zupełnie inny sposób na jego tył.

W ramach patentu dostępne są dwa rozwiązania. Pierwsze z nich obejmuje dwie klapy, które są sterowane niezależnie od siebie. Są one zamontowane z prawej i lewej strony rury wydechowej znajdującej się na środku. Drugie rozwiązanie obejmuje centralną klapę i wydech umieszczony po bokach. Trzeci wariant bez rury wydechowej będzie stosowany w modelach posiadających napęd elektryczny.

Jeśli chodzi o znane rozwiązania to stosowane są różne wysuwające się spojlery i wiele innych aerodynamicznych pomocy. Należy jednak pamiętać, że firma Porsche lubi zaskakiwać ciekawymi rozwiązaniami nawet jeśli nie są one innowacyjne. Dzięki nim samochód posiada bardzo dobre parametry, dynamikę i jest szybszy.


Kategorie

Popularne

Zobacz więcej
Witaj na adultarea.pl

Strefa najlepszych sex ogłoszeń towarzyskich. Znajdź szybko ofertę pod twoje preferencje, zadzwoń i umów się na spotkanie.

Ponad 10 tysięcy ogłoszeń towarzyskich

Przeglądaj ogłoszenia towarzyskie i wybierz najlepszą sex ofertę. Sortuj po wieku, cenie, mieście, najlepsze dziwki, prostytutki.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie

Szukasz nowych klientów? Dodaj ogłoszenie na najpopularniejszej stronie. Największa ilość wyświetleń, serwis erotyczny nr.1 w Polsce.

Szukaj na mapie

Szukasz sex ogłoszenia blisko Ciebie? Szukaj na mapie seksu najlepszych ogłoszeń towarzyskich w swoim mieście.