28-06-2017 · brak komentarzy · 51 wyświetleń

NOWE NIEOZNAKOWANE RADIOWOZY POLSKIEJ POLICJI15

Trwa przetarg na 140 nowych nieoznakowanych radiowozów. Wielu ekspertów uważało, że na wygraną największą szansę ma Skoda. Okazało się jednak, że to diler BMW złożył bardzo korzystną ofertę i to właśnie ta firma ma największe szanse na wygraną w przetargu.

JUŻ WKRÓTCE W POLSKIEJ POLICJI MOGĄ POJAWIĆ SIĘ NIEOZNAKOWANE RADIOWOZY MARKI BMW

Już wkrótce flota polskiej Policji powiększy się o 140 nowych nieoznakowanych radiowozów wyposażonych w rejestratory wideo. Warunki przetargu zostały rozpisane tak, że eksperci doszli do wniosku, że w przetargu walczyć będą tylko dwa pojazdy czyli Skoda Superb oraz Volkswagen Passat. Okazało się jednak, że najlepszą cenę zaproponował diler BMW. Cena stanowi aż 60% kryterium całej oceny oferty, więc najprawdopodobniej to właśnie BMW wygra przetarg. Model BMW 330i xDrive jest najdroższy na rynku w tym segmencie, jednak w przypadku tego przetargu diler odpowiednio dostosował cenę. Na drugim miejscu pod względem ceny plasuje się Skoda Superb, a Volkswagen Passat zajmuje miejsce trzecie.

Głównym zadaniem nowych nieoznakowanych radiowozów będzie zwalczanie piratów drogowych. Pierwsze 40 pojazdów zostanie wprowadzonych do służby w Policji jeszcze w 2017 roku, a konkretnie do 30 listopada. Ostatnie transze tych radiowozów zostaną dostarczone do końca października 2018 roku.


Tagi:

Kategorie

Popularne

Zobacz więcej
Witaj na adultarea.pl

Strefa najlepszych sex ogłoszeń towarzyskich. Znajdź szybko ofertę pod twoje preferencje, zadzwoń i umów się na spotkanie.

Ponad 10 tysięcy ogłoszeń towarzyskich

Przeglądaj ogłoszenia towarzyskie i wybierz najlepszą sex ofertę. Sortuj po wieku, cenie, mieście, najlepsze dziwki, prostytutki.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie

Szukasz nowych klientów? Dodaj ogłoszenie na najpopularniejszej stronie. Największa ilość wyświetleń, serwis erotyczny nr.1 w Polsce.

Szukaj na mapie

Szukasz sex ogłoszenia blisko Ciebie? Szukaj na mapie seksu najlepszych ogłoszeń towarzyskich w swoim mieście.